Teknoloji

PlayStation VR2 Destekli Fantavision 202X, PS5 İçin Duyuruldu

 
Japon stüdyosu Cosmo Machia, PlayStation VR2 destekli aksiyon bulmaca oyunu Fantavision 202X’i PlayStation 5 için duyurdu. 22 Şubat 2023’te dünya çapında dijital olarak piyasaya sürülecek.
 
Oyunun açıklaması şu şekilde:
 
İlk olarak 2000 yılında PlayStation 2’de piyasaya sürülen Fantavision, havai fişek temasına dayalı bir bulmaca oyunudur. Oyun, Unreal Engine tarafından desteklenen orijinal bir PlayStation VR2 oyunuyla geri dönüyor. Oyun, aksiyon, atış, strateji ve bulmacaların sanatsal bir birleşimidir. PlayStation VR2 başlığı ve PlayStation VR2 Sense kontrol cihazı, yıldızlı gökyüzünü parıldayan havai fişeklerle doldurmanız için sürükleyici bir deneyim sunar. Kolay ama bağımlılık yapan oynanışı ile kontrollerde ustalaşmanız uzun sürmeyecek.
 
 
 
Oyunun temel amacı, aynı renkteki en az üç havai fişek yakalamak ve onları gece gökyüzüne fırlatmaktır. Ayrıca Wild Fireworks kullanarak farklı renkteki havai fişekleri aynı anda yakalayabilir ve birden fazla rengi bir araya getiren Daisy Chain ile çekim yapabilirsiniz. Starmine bonus modunu başlatmak için öğeler de toplayabilirsiniz. PlayStation VR2’de tetiği çekerek havai fişekleri nişan alıp yakalayabilir ve Daire düğmesiyle ateşleyebilirsiniz.
 
tanıtım videosu
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu