Haber

Futbol: Spor Toto 1.Lig

SporToto 1. Lig’de 31., 32., 33., 34. ve 35. hafta maçlarının programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre maçların programı şöyle:

31. hafta

7 Nisan Cuma:

16.00 Tuzlaspor-Altaş Denizlispor (Sancaktepe, 15 Temmuz)

20.30 Dyorex Boluspor-Bodrumspor (Bolu Atatürk)

20.30 Göztepe-Yilport Samsunspor (Gürsel Aksel)

8 Nisan Cumartesi:

16.00 Sakaryaspor- Manisa FK (Yeni Sakarya Atatürk)

20.30 Altınordu- Eyüpspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

9 Nisan Pazar:

16.00 Beyçimento Bandırmaspor- Altay (Bandırma 17 Eylül)

20.30 Erzurumspor FK- Çaykur Rizespor (Stadyum açıklanmadı)

32. hafta

11 Nisan Salı:

13.30 Ankara Keçiörengücü-Göztepe (Aktepe)

16.00 Bodrumspor- Pendikspor (Bodrum İlçesi)

20.30 Yılport Samsunspor-Tuzlaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

12 Nisan Çarşamba:

16.00 Manisa FK-Beyçimento Bandırmaspor (Mümin Özkasap)

20.30 Eyüpspor- Gençlerbirliği (Eyüp)

13 Nisan Perşembe:

16.00 Çaykur Rizespor-Sakaryaspor (Çaykur Didi)

20.30 Altay-Altınordu (Alsancak Mustafa Denizli)

33. hafta

15 Nisan Cumartesi:

16.00 Tuzlaspor-Bodrumspor (15 Temmuz Sancaktepe)

20.30 Altaş Denizlispor-Ankara Keçiörengücü (Denizli Atatürk)

16 Nisan Pazar:

16.00 Erzurumspor FK-Manisa FK (Stadyum açıklanmadı)

20.30 Göztepe-Eyüpspor (Gürsel Aksel)

17 Nisan Pazartesi:

16.00 Beyçimento Bandırmaspor-Sakaryaspor (Bandırma 17 Eylül)

20.30 Gençlerbirliği-Altay (Eryaman)

20.30 Dyorex Boluspor-Çaykur Rizespor (Bolu Atatürk)

34. hafta

22 Nisan Cumartesi:

19.00 Eyüpspor-Pendikspor (Eyüp)

23 Nisan Pazar:

13.30 Çaykur Rizespor-Gençlerbirliği (Çaykur Didi)

13.30 Bodrumspor-Altaş Denizlispor (Bodrum İlçesi)

16.00 Yılport Samsunspor-Ankara Keçiörengücü (Samsun Yeni 19 Mayıs)

19.00 Altay-Göztepe (Alsancak Mustafa Denizli)

24 Nisan Pazartesi:

16.00 Manisa FK-Altınordu (Mümin Özkasap)

16.00 Beyçimento Bandırmaspor-Erzurumspor FK (Bandırma 17 Eylül)

20.00 Sakaryaspor-Dyorex Boluspor (Yeni Sakarya Atatürk)

35. hafta

28 Nisan Cuma:

20.00 Gençlerbirliği-Bodrumspor (Eryaman)

29 Nisan Cuma:

13.30 Ankara Keçiörengücü-Manisa FK (Aktepe)

16.00 Tuzlaspor-Eyüpspor (Sancaktepe, 15 Temmuz)

19.00 Pendikspor-Çaykur Rizespor (Pendik)

30 Nisan Pazar:

13.30 Dyorex Boluspor-Altay (Bolu Atatürk)

16.00 Altınordu-Beyçimento Bandırmaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

19.00 Altaş Denizlispor-Yilport Samsunspor (Denizli Atatürk)

1 Mayıs Pazartesi:

20.00 Erzurumspor FK-Sakaryaspor (Stadyum açıklanmadı)

gursuajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu